УКРАЇНА

У Криму побили делегата Курултаю Асана Егіза: його везуть до лікарні

23 травня, 2018 23:15
УКРАЇНА/У Криму побили делегата Курултаю Асана Егіза: його везуть до лікарні
Зберегти
Вигляд
lead
Делегата Курултаю кримськотатарського народу Асана Егіза побили в анексованому Криму.

Делегата Курултаю кримськотатарського народу Асана Егіза побили в анексованому Криму. Його терміново відправили до Сімферопольської міської лікарні.

Про це заявив голова Меджлісу Рефат Чубаров.

«Асан сильно побитий. Трохи пізніше очікуємо роз’яснень того, що сталося, від адвоката Айдера Азаматова», — написав він у Facebook.

Пізніше Чубаров оприлюднив повідомлення брата Асана, який розповів, що з ним сталося.

«Машину зупинили люди в одязі поліцейських. Слідом за цим невідомі люди силоміць посадили в машину і відвезли. Дорога пройшла в жахливому стані: на голову одягли мішок, руки зав'язали, кинули ниць (на живіт) на підлогу машини. Залишили на трасі Сімферополь - Бахчисарай на околиці села біля ліска. «Іди куди хочеш», сказали. Зі вказаного місця Асан повернувся до Сімферополя», — написав Чубаров.

Раніше повідомлялося, що в анексованому Криму невідомі на автомобілі Volkswagen викрали Асана Егізова, делегата Курултаю кримськотатарського народу та брата члена Меджлісу Абдурамана Егіза. 

За словами глави Меджлісу Рафата Чубарова, брат Асана Абдураман Егізов у пошуках насильно затриманого і вивезеного брата направився в Управління ФСБ РФ в анексованому Криму.

Пов`язані новини