У будівлі Криворізької міської ради проводять обшуки. У чому саме підозрюють посадовців міськради не уточнюється, журналістів до будівлі не пропускають

У будівлі Криворізької міської ради проводять обшуки. У чому саме підозрюють посадовців міськради не уточнюється, журналістів до будівлі не пропускають.

Про це повідомляє «Радіо Свобода».

«У будівлі тривають слідчі дії, наскільки нам вдалось з’ясувати, обласною фіскальною службою за рішенням Жовтневого районного суду Дніпра. Здійснюють обслідування кабінетів на предмет документації про тендери, акти виконаних робіт тощо. Слідчі дії розпочались ще о 9-ій ранку, два поверхи вже обстежені. Співробітники податкової працюють коректно, абсолютно нормальне спілкування зі слідчими», – зазначив заступник слідчого відділу податкової поліції Дніпропетровської області Олександр Шула.

Народний депутат України від «Опозиційного блоку» Костянтин Павлов  заявив, що обшук є політично вмотивованим й нібито організованим депутатом Криворізької міськради від «УКРОПу» Миколою Колесником.

Сам Микола Колесник ці звинувачення відкинув, заявивши, що зараз його опоненти «завиють про політичні репресії в регіонах».

Раніше повідомлялося, що у начальника ЖКГ і заступника мера Львова проводять обшуки в офісі

Поділитись: