Головна військова прокуратура провела обшуки у депутата Київради, а також низку обшуків у Києві та області в рамках розслідування діяльності так званих «податкових майданчиків»

Головна військова прокуратура провела обшуки у депутата Київради, а також низку обшуків у Києві та області в рамках розслідування діяльності так званих «податкових майданчиків».

Про це повідомляє прес-служба прокуратури.

У відомстві зазначили, що під час розслідування здійснюється відпрацювання так званих «конвертаційно-транзитних центрів», які входили до складу злочинної організації.

Саме під час відпрацювання діяльності такого центру, який діяв в межах одного з регіонів держави, відбулися обшуки за місцями можливого зберігання документів, речових доказів та іншого майна, яке використовувалось центром у незаконній діяльності. Один із обшуків відбувся у квартирі депутата Київради.

«Дана слідча дія жодним чином не пов’язана з його депутатською чи політичною діяльністю», — повідомили у прокуратурі.

Так звані «конвертаційно-транзитні центри» організовували та забезпечували функціонування підконтрольних «програмних» підприємств, у тому числі:

-ведення «фіктивного» бухгалтерського обліку,

-подання податкової та фінансової звітності до органів податкової служби,

-перерахування доведеного податкового навантаження до державного бюджету,

-обготівковування та/або перерахування на визначені банківські рахунки грошових коштів, отриманих від суб'єктів господарювання;

-організацію та реалізацію взаємовідносин з керівництвом суб'єктів господарювання реального сектору економіки, у тому числі щодо оформлення необхідної документації та відомостей для імітації господарських відносин тощо.

Раніше голова МВС Арсен Аваков повідомив про те, що під час спецоперації про махінації із податками оточення Януковича було затриманно 23 чиновники. Він пояснив, що вони сприяли Януковичу та його оточенню уникати сплати податків, внаслідок чого державному бюджету було завдано 96 млрд грн шкоди

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: «Судний день»: Як арештовували податківців режиму Януковича.

Підписуйтесь на наш канал у Telegram

Поділитись: