Печерський суд Києва обрав запобіжний захід у вигляді утримання під вартою з альтернативою застави в розмірі 5 млн гривень судді Кіровського районного суду Дніпра, який запропонував керівнику Спеціалізованої антикорупційної прокуратури Назару Холодницькому хабар в розмірі 300 тисяч доларів.

Печерський суд Києва обрав запобіжний захід у вигляді утримання під вартою з альтернативою застави в розмірі 5 млн гривень судді Кіровського районного суду Дніпра, який запропонував керівнику Спеціалізованої антикорупційної прокуратури Назару Холодницькому хабар в розмірі 300 тисяч доларів.

Як повідомляє прес-служба Генеральної прокуратури України, таке рішення суд прийняв у суботу, 23 вересня, за клопотанням прокуратури.

Відповідне рішення ухвалене і щодо другого фігуранта цієї справи — голови Кіровського районного суду Дніпра. Про це повідомила прес-секретарка генпрокурора Лариса Сарган. 

22 вересня Вища рада правосуддя погодилась на утримання під вартою судді за хабар главі САП

21 вересня суддів з Дніпра затримали під час передачі частини пропонованого керівнику Спеціалізованої антикорупційної прокуратури Назару Холодницькому хабара в розмірі $ 50 тисяч.

Підписуйтесь на наш канал у Telegram

Поділитись: