УКРАЇНА

У Києві через грип та ГРВІ закрили 205 шкіл — столична влада

19 лютого, 2018 16:33
УКРАЇНА/У Києві через грип та ГРВІ закрили 205 шкіл — столична влада
Зберегти
Вигляд
У Києві минулого тижня госпіталізували 287 хворих на грип та ГРВІ, серед них 202 дитини. Станом на 19 лютого у Києві через грипи закрили 205 шкіл.

У Києві минулого тижня госпіталізували 287 хворих на грип та ГРВІ, серед них 202 дитини. Станом на 19 лютого у Києві через грипи закрили 205 шкіл.

Про це йдеться у повідомленні Київської державної міськадміністрації.

Зазначається, що за останній тиждень в столиці спостерігається зростання кількості хворих, порівняно з попереднім — на 6,5%.

Загалом за сьомий тиждень епідеміологічного сезону медики зареєстрували більше 27 тисяч хворих на грип та ГРВІ, 205 шкіл Києва повністю призупинили навчання.

«Найбільша кількість відсутніх через захворюваність на грип і ГРВІ спостерігається у Шевченківському та Солом’янському районах. Найменша кількість — у Дніпровському районі. Загалом ситуація має позитивну динаміку, сподіваємося, що до кінця лютого всі навчальні заклади столиці відновлять навчальний процес», — повідомив заступник голови КМДА Микола Поворозник.

Раніше повідомлялося, що всі школи Івано-Франківська закрили на карантин через грип та ГРВІ.

В Україні масово закривають школи через захворювання на грип та ГРВІ. Станом на 18 лютого школи закрили у Рівному, Запоріжжі, Миколаєві, Львові, Мукачевому, Кривому Розі, Івано-Франківську та Маріуполі.

Пов`язані новини