УКРАЇНА

У Києві через ремонт Шулявського мосту з 1 травня змінять рух транспорту (КАРТА)

30 квітня, 2018 20:17
УКРАЇНА/У Києві через ремонт Шулявського мосту з 1 травня змінять рух транспорту (КАРТА)
Зберегти
Вигляд
lead
У Києві з 1 травня розпочнеться підготовка до реконструкції Шулявського мосту. У зв’язку з цим рух прилеглими вулицями зміниться як для водіїв так і для пасажирів транспорту.

У Києві з 1 травня розпочнеться підготовка до реконструкції Шулявського мосту. У зв’язку з цим рух прилеглими вулицями зміниться як для водіїв так і для пасажирів транспорту.

Про це повідомляє Департамент транспортної інфраструктури Київської міської державної адміністрації.

Для регулювання руху МАФи винесуть з ділянки ремонту шляхопроводу, також там встановлять додаткові світлофори та перенесуть контактну мережу для безперебійного руху тролейбусів.

Влада столиці очікує, що ремонтні роботи триватимуть близько 17 місяців.

На час реконструкцій односторонніми будуть вулиці Антона Цедика (Ежена Потьє) до вулиці Петра Нестерова, та від Нестерова у напрямку проспекту Перемоги. На цій ділянці встановлять тимчасовий світлофор.

Також зміни торкнуться і тролейбусного руху. Транспорт з боку Севастопольської площі, який їхатиме вулицею Вадима Гетьмана, матиме кінцеву зупинку «Індустріальний міст». З боку вулиці Олени Теліги тролейбуси, що їздять велицею Довженка, зупинятимуться на «Івана Гонти».

Пішоходи користуватимуться підземними та наземним переходом, де також встановлять світлофор.

Раніше головний інженер реконструкції Шулявського мосту повідомив, що після його ремонту там з’являться велодоріжки, ліфти та підземні переходи.

Нагадаємо, увечері 27 лютого в Києві обвалилася частина Шулявського шляхопроводу.

Пізніше у Київській міськадміністрації у рамках вирішення проблеми Шулявського шляхопроводу обрали 3 проекти його реконструкції.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Україна домовилася з Китаєм щодо ремонту Шулявського моста

Більше про:
# шулявка
# Київ
Пов`язані новини