Ввечері 28 червня мешканці Києва вийшли на акцію протесту проти забудови поблизу парку Крістерова гірка, у Подільському районі.

Ввечері 28 червня мешканці Києва вийшли на акцію протесту проти забудови поблизу парку Крістерова гірка, у Подільському районі.

Про це повідомляє кореспондент Громадського.

На місці протесту, за адресою Золочівська, 48 зібрались близько трьох десятків місцевих жителів.

На місці акції перебувають правоохоронці Фото: Сергій Захарченко/Громадське

Учасники акції тримають у руках плакати із закликами припинити знищення парку.

За словами активістів, будівництво ведеться на території, яка нібито належить балетмейстру Раду Поклітару.

Водночас Поклітару у коментарі Громадському повідомив, що дійсно йому належить ділянка поблизу у парку і «будівництво ведеться законно».

Парк Гірка Крістера не має охоронного статусу, тому там теоретично можлива забудова Фото: Сергій Захарченко/Громадське

Місцеві зайшли на територію будівництва, але «поліція не допустила проникнення на приватну територію», повідомили кореспонденту поліцейські.

Як йдеться у повідомленні спільноти Facebook «Врятуй від вирубки парк Крістерова Гірка», парк не має охоронного статусу. «Тобто, теоретично, землевідведення у приватну власність, або під забудову у цих місцях можливе», — йдеться у повідомленні.

Крістерова гірка — історична місцевість, пам’ятка природи та однойменний парк, що знаходиться у Подільському районі Києва.

Місцевість розташована на території між вулицями Вишгородською, Западинською, Червонопільською, Вітряні Гори та Осиповського. Також відома як хутір Крістера.

Поділитись: