УКРАЇНА

У Києві на будівлю посольства РФ проектували зображення українських політв'язнів

26 травня, 2018 08:53
УКРАЇНА/У Києві на будівлю посольства РФ проектували зображення українських політв'язнів
Зберегти
Вигляд
lead
Під посольством Росії у Києві кінематографісти проектували на будівлю зображення українських політв’язнів, а також полум‘я.

Під посольством Росії у Києві кінематографісти проектували на будівлю зображення українських політв’язнів, а також полум‘я.

Організатор акції кінорежисер Іван Сауткін заявив: «Хай це посольство горить віртуальним вогнем!»

Фото: Аня Єресько/Громадське

Український режисер Олег Сенцов, незаконно засуджений в РФ до 20 років колонії, 14 травня оголосив голодування. Він вимагає звільнення усіх українців-політв'язнів Кремля. 

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ: «Етапом через пів-Землі: історія ув'язнення Сенцова і Кольченка» — документальний фільм Громадського

Що робить українська влада для звільнення Сенцова, як реагують на вимогу українця у Росії та в світі та який стан здоров'я Олега — Громадське збирає усі заяви та новини стосовно Сенцова: 

#FreeSentsov: Олег голодує

Знімальні групи Громадського побували у ключових містах на шляху їхнього етапу — Москві, Ростові, Челябінську, Лабитнангі. Ми дізналися, в яких умовах їх утримують та які люди опікуються їхніми долями там, куди так і не допустили українських консулів, куди й донині складно дістатися адвокатам.

Зазначимо, у Росії та в анексованому Криму утримують 64 українських політв'язня, 27 яких перебувають на території Росії.

58 — затримані у Криму чи у справах, пов'язаних з Кримом. Ці цифри не враховують в'язнів, що утримуються на території самоназваних республік.

Пов`язані новини