Представники організації «Національний корпус» знову прийшли руйнувати огорожі навколо будівництва на місці Сінного ринку.

Представники організації «Національний корпус» знову прийшли руйнувати огорожі навколо будівництва на місці Сінного ринку. 

Відповідне відео оприлюднили на сторінці «Нацкорпусу» у Facebook. Представники організації вимагають знизити поверховість житлового комплексу «Ярославів Град», будівництво якого заплановане на території Сінного ринку. Як очікується, заплановане зведення 22-поверхового будинку. 

Після того, як представники «Національного корпусу» залишили місце, будівельники почали відновлювати паркани. 

Будівельники відновлюють паркан на місці Сінного ринку для продовження будівництва Фото: Богдан Кутєпов/Громадське

Фото: Богдан Кутєпов/Громадське

Раніше націоналісти вже руйнували паркан навколо будівництва на місці Сінного ринку. 15 листопада на місце будівництва прибув міськоголова Києва Віталій Кличко і повідомив, що будівництво незаконне і забудовник до 17 листопада має прибрати паркан самостійно. 

Сінний ринок — назва будівлі Центрального критого ринку — історичного торговельного комплексу у Києві, розташованого на вулиці Бульварно-Кудрявській, 15. Будівля була зведена у 1949-58 роках, знесена у 2005 році.

У 2015 році стало відомо про будівництво багатоквартирного житлового комплексу «Ярославів Град» на території Сінного ринку.

Поділитись: