ENRU

У Києві націоналісти знову прийшли руйнувати паркан на місці Сінного ринку

Ff3ca5f9e600af9f7
Націоналісти знову прийшли руйнувати паркан на місці Сінного ринку, згодом будівельники почали прибирати залишки погрому і відновлювати паркан Фото: Богдан Кутєпов/Громадське

Представники організації «Національний корпус» знову прийшли руйнувати огорожі навколо будівництва на місці Сінного ринку. 

Відповідне відео оприлюднили на сторінці «Нацкорпусу» у Facebook. Представники організації вимагають знизити поверховість житлового комплексу «Ярославів Град», будівництво якого заплановане на території Сінного ринку. Як очікується, заплановане зведення 22-поверхового будинку. 

Після того, як представники «Національного корпусу» залишили місце, будівельники почали відновлювати паркани. 

Будівельники відновлюють паркан на місці Сінного ринку для продовження будівництва Фото: Богдан Кутєпов/Громадське

Фото: Богдан Кутєпов/Громадське

Раніше націоналісти вже руйнували паркан навколо будівництва на місці Сінного ринку. 15 листопада на місце будівництва прибув міськоголова Києва Віталій Кличко і повідомив, що будівництво незаконне і забудовник до 17 листопада має прибрати паркан самостійно. 

Сінний ринок — назва будівлі Центрального критого ринку — історичного торговельного комплексу у Києві, розташованого на вулиці Бульварно-Кудрявській, 15. Будівля була зведена у 1949-58 роках, знесена у 2005 році.

У 2015 році стало відомо про будівництво багатоквартирного житлового комплексу «Ярославів Град» на території Сінного ринку.