УКРАЇНА

У Києві підняли Олімпійський прапор на честь відкриття Ігор-2018

9 лютого, 2018 15:17
УКРАЇНА/У Києві підняли Олімпійський прапор на честь відкриття Ігор-2018
Зберегти
Вигляд
У Києві підняли державний прапор України та прапор Національного Олімпійського комітету України на честь відкриття ігор ХХІІ зимової Олімпіади в південнокорейському Пхенчхані.

У Києві підняли державний прапор України та прапор Національного Олімпійського комітету України на честь відкриття ігор ХХІІ зимової Олімпіади в південнокорейському Пхенчхані.

Прапор України на площі перед обласною державною адміністрацією підняв голова КОДА Олександр Горган, повідомляє «Дзеркало Тижня».

Прапор Національного олімпійського комітету урочисто несли учасники Олімпійських ігор: борець вільного стилю та срібний призер олімпійських ігор Валерій Андрійцев, борець греко-римського стилю та призер Олімпійських ігор Андрій Калашников, веслувальниця та призерка Олімпійських ігор Тетяна Семикіна, яхтсменка, триразова учасниця Олімпійських ігор, дворазова бронзова призерка Олімпіади Олена Пахольчик та чемпіонка з ковзанярського спорту і учасниця Олімпійських ігор в Солт-Лейк-Сіті Олена Мягких.

9 лютого о 13:00 за київським часом в південнокорейському Пхьончхані почалася урочиста церемонія відкриття ХХІІІ зимових Олімпійських ігор. Олімпійська збірна України пройшла 57-ю.

На Зимових Олімпійський іграх у Південній Кореї виступила перша спортсменка з України — Тетяна Петрова стартувала у такій дисципліні як могул — вид спуску з гори на лижах.

Зимова Олімпіада відбудеться з 9 по 25 лютого. Північна і Південна Корея домовились йти під єдиним прапором «Єдиної Кореї» на церемонії відкриття зимових Олімпійських ігор.

1 лютого у південнокорейських містах Пхьончхан та Каннин офіційно відкрили селища, де під час зимової Олімпіади-2018 проживатимуть 2900 спортсменів.

Українську збірну на зимовій Олімпіаді у Пхьончхані представляють 33 спортсмени у 9 видах спорту.

ЧИТАЙТЕ: 10 фактів про Олімпіаду в Південній Кореї.

Пов`язані новини