Технології

У Києві планують створити Міжнародний центр підготовки пілотів

20 лютого, 2018 12:55
Технології/У Києві планують створити Міжнародний центр підготовки пілотів
Зберегти
Вигляд
У Києві на базі Національного авіаційного університету може з’явитися новий Міжнародний центр підготовки пілотів.

У Києві на базі Національного авіаційного університету може з’явитися новий Міжнародний центр підготовки пілотів.

Відповідний проект запропонували до громадського обговорення на підставі рішення Комісії з розгляду державних інвестиційних проектів, повідомляє сайт Міністерства освіти та науки України.

До майбутнього центру у ВНЗ хочуть додати сучасні тренажери та навчальні літаки, а також наземні транспортні засоби. Тренувальні польоти планують проводити на території аеропорту «Антонов-2»  у Києві та Льотної академії НАУ у місті Кропивницькому.

Необхідність створення центру підготовки пілотів автори проекту обґрунтовують збільшенням пасажиропотоків через аеропорти України.

 «Рівень підготовки пілотів в Україні на даний час є низьким (особливо в галузі практичної підготовки). В державних навчальних закладах України відсутні належні умови навчання та сучасні навчальні літаки і тренажери», — наголошується у проектному документі.

«Не реалізація даного проекту за рахунок динамічного розвитку авіакомпаній України та світу призведе до вимушеного залучення на роботу іноземних спеціалістів або навчання українських спеціалістів за кордоном», — застерігають автори проекту.

За даними Міністерства інфраструктури України упродовж січня-червня 2017 року українськими авіакомпаніями виконано 42,6 тисяч комерційних рейсів (за І півріччя 2016 року — 34,1 тисяч рейсів). Кількість перевезених пасажирів збільшилась порівняно з аналогічним періодом минулого року на 40% та склала 4564,7 тисяч осіб. Пасажиропотоки через аеропорти України зросли на 34,1 % та становили 7145,1 тисяч осіб.

Нагадаємо, у червні минулого року аеропорт «Бориспіль» обслужив рекордну кількість пасажирів за день — 39 594.

Пов`язані новини