Депутати Київради ухвалили рішення звернутися до Верховної ради України та Кабінету міністрів України щодо посилення відповідальності за куріння тютюнових виробів та кальянів у заборонених місцях. Таким чином влада Києва пропонує збільшити штрафи за куріння у 50-100 разів

Депутати Київради ухвалили рішення звернутися до Верховної ради та уряду щодо посилення відповідальності за куріння тютюнових виробів та кальянів у заборонених місцях. Таким чином влада Києва пропонує збільшити штрафи за куріння у 50-100 разів.

Про це повідомляє прес-служба Київської міської держадміністрації.

«Ми пропонуємо відповідальність для фізичних осіб встановити на рівні 17-ти тисяч гривень, що стосується юридичних осіб, максимальна цифра — 20 тисяч. І це насправді не високі штрафи, у провідних країнах світу вони значно вищі. Лише розмір стягнення може стати суттєвим обмежувальним фактором у порушенні даної норми, бо саме мінімальні штрафи і створюють ті проблеми, які відчувають мешканці будинків, де розташовані заклади харчування, в яких можна палити, в тому числі кальяни», — наголосила Алла Шлапак.

Відповідне звернення підтримали 92 депутати.

Раніше влада Києва заборонила зовнішню рекламу в центрі міста та пропонують писати меню ресторанів українською мовою. 

Підписуйтесь на наш канал в Telegram

Поділитись: