УКРАЇНА

У Києві припинили шукати тіло студентки, яка стрибнула з моста

22 лютого, 2018 19:34
УКРАЇНА/У Києві припинили шукати тіло студентки, яка стрибнула з моста
Зберегти
Вигляд
Рятувальники припинили шукати тіло іноземної студентки медуніверситету Богомольця, яка стрибнула з моста Патона в Києві.

Рятувальники припинили шукати тіло іноземної студентки медуніверситету Богомольця, яка стрибнула з моста Патона в Києві.

Про це повідомляє Держслужба з надзвичайних ситуацій.

Причинами припинення пошуків в ДСНС назвали пониження температури та обмерзання легеневих автоматів на водолазному спорядженні, що створює загрозу життю та здоров'ю водолаза-рятувальника.

Зазначається, що коли у столиці буде плюсова температура — планують відновити пошуки на поверхні акваторії річки Дніпро.

На цей час рятувальники-водолази обстежили 316,7 гектарів акваторії.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Дівчина на мосту: Що відомо про зниклу студентку з Туркменістану.

Адвокат сім'ї студентки, очільник діаспори туркменського народу Ровшанбек Розметов стверджує, що дівчина стрибнула з мосту в Києві після того, як у виші їй відмовилися видати заяву, яка була потрібна дівчині для продовження посвідки на проживання в Україні.  Розметов оприлюднив відео у Facebook, на якому, за його словами, можна відстежити шлях студентки до мосту Патона.

У свою чергу, в університеті Богомольця заявили, що зникла студентка з Туркменістану Мукаддас Насирлаєва була відрахована з вузу.

 Прокуратура Києва розпочала кримінальне провадження за фактом доведення до самогубства студентки з Туркменістану. 

 

Пов`язані новини