У Києві з’явилася тестова версія мапи велосипедної інфраструктури столиці. Веломапа є спільним проектом ініціативи Kyiv Smart City та громадської організації «Київ — Велосипедне місто».

У Києві з’явилася тестова версія мапи велосипедної інфраструктури столиці. Веломапа є спільним проектом ініціативи Kyiv Smart City та громадської організації «Київ — Велосипедне місто».

Про це повідомляє Kyiv Smart City.

Команда дослідників розробила мапу з позначенням міських об’єктів велоінфраструктури. До неї віднесли зокрема велодоріжки та смуги громадського транспорту, де дозволений рух велосипедом, а також будівлі з велосипедними паркінгами.

За даними розробників, сумарна довжина велосипедних доріжок і велосмуг у столиці становить 58 км. Загальна довжина смуг громадського транспорту, де з серпня 2017 року дозволений рух велосипедом, — 12 км. Кількість місцевих локацій з облаштованими велосипедними паркування — 456.

«Ми ретельно нанесли на мапу велодоріжки та велосмуги, рекреаційні маршрути з ґрунтовим покриттям дороги, а також смуги громадського транспорту, де дозволено рух велосипедом. Також позначили будівлі з велосипедними паркінгами, кафе, ресторани, магазини, бізнес-центри, навчальні заклади, парки, сквери та житлові споруди», — зазначили у Kyiv Smart City.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ Чи легко бути велосипедистом у столиці України?

Та дивіться блог про те, чи наскільки зручно їхати вулицями столиці на велосипеді в будній день, які головні переваги й недоліки та як не потрапити під колеса автомобіля.

 

Поділитись: