УКРАЇНА

У Києві судитимуть підлітка, який зі спільниками відкрив фейковий обмінний пункт

29 грудня, 2017 21:29
УКРАЇНА/У Києві судитимуть підлітка, який зі спільниками відкрив фейковий обмінний пункт
Зберегти
Вигляд
У Києві судитимуть 17-річного підлітка, який разом із спільниками шляхом шахрайства з обміном валют заволодів сумою майже 4 мільйона гривень.

У Києві судитимуть 17-річного підлітка, який разом із спільниками шляхом шахрайства з обміном валют заволодів сумою майже 4 мільйона гривень.

Про це повідомляє прес-служба столичної прокуратури.

Зазначається, що з літа 2017 року підліток разом з двома дорослими спільниками відкрили фейковий обмінний пункт, залучаючи  клієнтів «вигідним курсом обміну», з метою заволодіти їх коштами.

«У липні цього року 17-річний уродженець Чернігівської області, приїхавши до столиці, вступив у злочинну змову із чоловіком і жінкою, спрямований на незаконне заволодіння іноземною валютою громадян», — йдеться в повідомленні.

Чоловік розміщував оголошення в інтернеті про обмін іноземної валюти за вигідним курсом, а юнак разом з жінкою знімали приміщення під пункт обміну валют, яке обов'язково оснащували запасним виходом.

«Після того як потенційні покупці віддавали гроші хлопцеві, який виконував роль продавця, останній безперешкодно зникав з приміщення», — зазначається в повідомленні.

Протягом досудового розслідування встановили причетність підозрюваних до скоєння чотирьох таких епізодів, внаслідок яких вони незаконно заволоділи коштами громадян на суму 3 мільйони 876 тися гривень.

Нагадаємо, правоохоронці провели 100 обшуків у 7 містах країни й затримали підозрюваних у шахрайстві щодо надання лікарської допомоги.

Пов`язані новини