27 січня у кінотеатрі «Жовтень» відбудеться прем'єра стрічки «Рідні» Віталія Манського, а з 28 січня до 1 лютого демонструватиметься ретроспектива творчості режисера.

Нова стрічка документаліста Віталія Манського «Рідні» розповідає про життя родини режисера в різних куточках України — від Львова до Криму. Її прем'єрний показ відбудеться 27 січня в кінотеатрі «Жовтень».

Крім того, у суботу, 28 січня, в кінотеатрі «Жовтень» пройде круглий стіл за участі режисера, який модеруватиме журналістка Громадського Наталка Гуменюк. Тема розмови: «Як нам тепер із цим жити?». Вхід вільний.

В прокаті фільм «Рідні» з'явиться 2 лютого. Покажуть його у кінотеатрах Києва, Львова, Харкова та Одеси. Нагадаємо, що фестивальний дебют картини відбувся на фестивалі у Карлових Варах, вона була в програмі Одеського кінофестивалю, а згодом представляла Україну на фестивалі у Торонто.

Ретроспективу російського режисера українського походження у Києві організовано кінодистрибютором 86 PROKAT. Вона складатиметься з 4 фільмів: «Приватні хроніки. Монолог» (фільм-портрет радянського покоління 60-х та 70-х), «Наша батьківщина» (картина, в якій Манський розшукує своїх однокласників з львівської школи №52), «Батьківщина або смерть» (про життя кубинців) та «У променях сонця» (про життя у Північній Кореї).

Віталій Манський — російський режисер українського походження, президент кінофестивалю «Артдокфест», документаліст. Серед його найбільш відомих робіт є стрічка «У променях сонця» про КНДР і «Труба» про те, як живуть різні люди вздовж газового трубопроводу — від Уренгоя до Кельна.

Загалом у Манського більше сотні міжнародних нагород за документалістику, серед яких призи Таллінського, Лейпцизького, Віденського міжнародних кінофестивалів, фестивалів Локарно та Уеска.

Поділитись: