У центрі Києва, 2 червня, пройшла хода на захист прав дітей та сім'ї, ініціатором акції виступила Всеукраїнська Рада Церков.

У центрі Києва, 2 червня, пройшла хода на захист прав дітей та сім'ї, ініціатором акції виступила Всеукраїнська Рада Церков.

Про це повідомляє видання LB.ua.

Зазначається, що в акції взяли участь глави українських церков. Гасло ходи: «Щаслива родина — здорова Україна».

Разом з учасниками демонстрації вони пройшли від Софійської площі до площі Конституції біля Верховної Ради.

«Мета акції привернути увагу до проблем захисту прав дітей, затвердити в суспільстві принципи любові та поваги, виступити на захист сім'ї як союзу чоловіка і жінки», — заявили організатори ходи.

Хода пройшла центром Києва паралельно з акцією на підтримку політв'язнів Фото: Анастасія Власова/Громадське

Організатори акції також відзначили, що акція носить мирний характер, «без політичної символіки і гасел, без агресії і нетерпимості».

Акція проходила паралельно із акцією на підтримку українського політв'язня Олега Сенцова.

Нагадаємо, на початку травня петиція щодо захисту традиційних сімейних цінностей набрала необхідні 25 тисяч підписів для того, щоб її розглянув президент. Автор петиції пропонував на законодавчому рівні підтримати та захистити традиційні сімейні цінності, а також заборонити пропаганду і популяризацію ЛГБТ.

Президент Петро Порошенко у своїй відповіді заявив, що в Україні «є неконституційними будь-які законодавчі ініціативи, спрямовані на обмеження конституційних прав».

Поділитись: