ENRU

У Києві відбулася церемонія відкриття «Київпрайду» на підтримку ЛГБТ

6438ddd2109edb34f
Фото: Саша Чернова

У Києві приміщенні Малої опери відбулася церемонія відкриття цьогорічного «Київпрайду», який пройде у цю неділю.

Як повідомляє кореспондентка Громадського, гості та представники ЛГБТ-спільноти зібралися аби почути програму майбутнього прайду.

Марш пройде у неділю, 18 червня. Збір учасників з 09:00 до 10:00, початок Маршу о 10:00.

Місце збору — площа перед входом до будинку Учителя (вул. Володимирська, 57).

Фото: Саша Чернова

Водночас, на вході до приміщення Малої Опери зібрались люди із плакатами «Заборонити пропаганду гомосексуалізму», «Ми за традиційні цінності», котрі називають себе «небайдужими громадянами».

Фото: Саша Чернова

Втім, акція відкриття «КиївПрайду» відбувається мирно, вхід у будівлю не заблокований. Навколо місця події перебувають близько 50 правоохоронців.

Один з організаторів та членів організації «КиївПрайд» Зорян Кісь сказав, що відмінною ознакою цьогорічного маршу рівності буде те, що у параді учасники вперше будуть рухатися, в тому числі, на автомобілях.

Фото: Саша Чернова

Членкиня правління «КиївПрайду» Анна Шаригіна сказала, що організатори події проводять перемовини з поліцією, аби забезпечити безпеку під час маршу.

Як анонсувала раніше директорка ОО «КиївПрайд» Руслана Панухник, цьогорічні заходи «КиївПрайду» проходитимуть у столиці 9-18 червня, а «Марш рівності» — відбудеться 18 червня.

ДИВІТЬСЯ: «Агресія не зникла, але ми сподіваємося на діалог» — організаторка ЛГБТ-фестивалю про цьогорічний «Марш рівності»

Підписуйтесь на наш канал в Telegram