УКРАЇНА

У Києві відкрився кінофестиваль «Молодість»

27 травня, 2018 18:51
УКРАЇНА/У Києві відкрився кінофестиваль «Молодість»
Зберегти
Вигляд
47-й Міжнародний кінофестиль «Молодість» стартував у Києві. Офіційна церемонія відкриття відбулася на столичні Поштовій площі.

47-й Міжнародний кінофестиль «Молодість» стартував у Києві. Офіційна церемонія відкриття відбулася на столичні Поштовій площі.

Про це повідомляє кореспондент Громадського.

Церемонію вели режисерки й сценаристки Тоня Ноябрьова та Вікторія Трофіменко, а також актори В’ячеслав Довженко та Роман Луцький.

Відкриє фестиваль стрічка «Обличчя/Рило» Малґожати Шумовської. Фільм отримав «Срібного ведмедя» на останньому Берлінському кінофестивалі.

Фестиваль буде діяти на 5 локаціях міста: кінотеатри «Київ», «Україна», «Сінема-сіті», «Мистецький Арсенал» та покази просто неба на Поштовій площі та Трухановому острові.

Програма фестивалю, як і завжди, складається з 6 конкурсів: Міжнародний, студентський, короткометражні фільми, національний конкурс та «СОНЯЧНИЙ ЗАЙЧИК»/«SUNNY BUNNY» — фільми на ЛГБТ тематику. Також відбуватимуться покази фільмів у позаконкурсній програмі.

У конкурсі беруть участь дебютні або студентські фільми. Цього року фестиваль вперше проходить на День Києва. 47-й кінофестиваль пройде із 27 травня по 3 червня

Нагадаємо, до національної програми 47-го кінофестивалю «Молодість» потрапила 21 стрічка.

Пов`язані новини