УКРАЇНА

У Києві відсьогодні працюватимуть інспектори з паркування

1 жовтня, 2018 15:59
УКРАЇНА/У Києві відсьогодні працюватимуть інспектори з паркування
Зберегти
Вигляд
У Києві з 27 вересня працюватимуть інспектори з паркування.

У Києві з 27 вересня працюватимуть муніципальні інспектори з паркування.

Про це повідомляє директор комунального підприємтсва «Київтранспарксервіс» Олександр Німас, передає прес-служба підприємства МВС «Інформ-ресурси».

Муніципальні інспектори мають право складати адміністративні протоколи, виписувати штрафи та евакуювати неправильно припарковані автівки в Києві, які, наприклад, припаркувалися на перехрестях, велодоріжках, місцях для людей з інвалідністю, зонах громадського транспорту або пішоходів.

До 27 вересня на це мали право лише поліцейські.

За словами «Київтранспарксервіс» Олександр Німас, наявність інспекторів з паркування, зокрема, дозволить евакуювати взимку автівки, які зазвичай заважають снігоприбиральним машинам.

Зазначимо, що попри заяву керівника КП «Київавтотранс» Олександра Німаса про початок роботи інспекторів 27 вересня, Департамент транспортної інфраструктури Київської міськдержадміністрації оголосив про початок конкурсу на посаду муніципальних інспекторів 10 вересня.

У червні Михайлівську площу в Києві звільнили від автомобілів, заборонивши несанкціоновані парковки і транзитний проїзд транспорту.

У травні в Києві вперше виставили на аукціон місця для паркування.

У грудні 2017 Верховна Рада прийняла законопроект про реформування сфери паркування транспортних засобів — посилили відповідальність за порушення правил зупинки, стоянки чи паркування.

 

Більше про:
# паркування
Пов`язані новини