У Києві за вихідні кількість хворих на кір зросла з 74 до 87 людей. Така ж кількість випадків кору була зафіксована за весь 2017 рік.

У Києві за вихідні кількість хворих на кір зросла з 74 до 87 людей. Така ж кількість випадків кору була зафіксована за весь 2017 рік.

Про це повідомляє столичне управління Держспоживслужби.

«Станом на ранок 15 січня до установи «Київський міський лабораторний центр МОЗ України» з початку року надійшло 87 екстрених повідомлень про випадки кору», — йдеться у повідомленні.

Серед хворих 66 випадків — діти віком до 17 років та 21 дорослий. Найвища кількість хворих зареєстрована серед дітей у віці 5-9 років – 46,5% усіх випадків.

Госпіталізовано до інфекційних стаціонарів 44 особи, у тому числі — 31 дитину. Одного дорослого госпіталізовано до реанімації.

У Держспоживслужбі наголосила, що у минулому році у Києві в цілому було зареєстровано всього 87 випадків кору — стільки, як у цьому році за 2 тижні.

Станом на ранок п'ятниці, 12 січня, в Києві зареєстрували 74 випадки захворювання на кір.

Київська міська влада вже заборонила дітям, які не мають щеплень від кору, впродовж місяця відвідувати дитсадки і школи.

У Чернівецькій області в січні нового року зареєстрували 178 випадків захворювання на кір. Крім того, через випадки захворювання на кір у школах Івано-Франківська продовжили зимові канікули.

ЧИТАЙТЕ: Кір в Україні: чи можна говорити про епідемію?

Поділитись: