УКРАЇНА

У Києві засудили двох дезертирів Баранова та Одинцова на 13 і 14 років

13 лютого, 2018 16:08
УКРАЇНА/У Києві засудили двох дезертирів Баранова та Одинцова на 13 і 14 років
Зберегти
Вигляд
lead
Подільський районний суд Києва засудив до 13 років позбавлення волі колишнього українського військовослужбовця Олександра Баранова за державну зраду і дезертирство з української армії в анексованому Росією Криму. Максима Одинцова — на 14 за такими ж статтями

Подільський районний суд Києва засудив до 13 років позбавлення волі колишнього українського військовослужбовця Олександра Баранова за державну зраду і дезертирство з української армії в анексованому Росією Криму. Максима Одинцова — на 14 років за тими ж статтями.

Про це повідомляє видання «Крим.Реалії».

Як повідомив 13 лютого адвокат Одинцова Валентин Рибін, вирок Баранову суд виніс 8 лютого. Під час судового засідання обидва екс-військові свою провину в інкримінованих їм злочинах не визнали. 

Однак на підставі «закону Савченко» Баранову зараховано термін ув'язнення як 1 день за 2 з моменту арешту, тобто з 20 листопада 2016 року.

Захист засуджених збирається оскаржити рішення суду першої інстанції.

Баранов і Одинцов є у списках на обмін з бойовиками Донбасу.

Нагадаємо, 20 листопада 2016 року в СБУ заявили про затримання на кордоні з Кримом двох дезертирів, які після анексії півострова перейшли служити в російську армію. Затриманих заарештували на два місяці

23 листопада суд Миколаєва залишив під арештом затриманих без права внесення застави.

Пізніше президент Росії Володимир Путін назвав затримання військових Олександра Баранова та Максима Одинцова «віроломством» та узаконив військові звання українських дезертирів.

25 квітня Одинцову продовжили арешт до кінця червня.

Пов`язані новини