УКРАЇНА

У Києві затримали 200 посилок з Китаю: серед адресатів Том Соєр та Джек Горобець

30 листопада, 2017 22:33
УКРАЇНА/У Києві затримали 200 посилок з Китаю: серед адресатів Том Соєр та Джек Горобець
Зберегти
Вигляд
Київські митники затримали 201 посилку з Китаю, які були відправлені досить несподіваним адресатам.

Київські митники затримали 201 посилку з Китаю, які були відправлені досить несподіваним адресатам.

Про це повідомляє Державна фіскальна служба у Києві.

Усі посилки надійшли з Китаю експрес-поштою.

«Під час здійснення їх митного оформлення було встановлено, що транспортні документи на 201 міжнародне відправлення містять неправдиві відомості щодо одержувачів та їх контактних номерів телефонів, а вказані адреси доставки просто не існують», — йдеться у повідомленні.

Посилки містили HD плеєри, відеокамери, мобільні телефони та різноманітні аксесуари на загальна вартість товарів 125 тисяч гривень.

Серед вказаних імен отримувачів: Лідка Маразматичка, Борщ Український, Кілька Путивльська, Продавець Льоха, Льошка Антошка, Лідка Інвалідка, Бім Собака, Бандит Карпенко та ряд інших, не менш імен.

І всі вони, якщо вірити супровідним документам до посилок, живуть в місті Путивль, щоправда на неіснуючих вулицях в неіснуючих домівках.

«У цьому гуморі є й зворотній бік медалі — свідомий намір вже зовсім не вигаданої людини ухилитись від оподаткування, розбивши своє замовлення на дрібні партії», — повідомляє фіскальна служба.

За даним фактом Київська міська митниця ДФС склала протокол  за ознаками порушення митних правил, передбачених ч.1 ст. 483 Митного кодексу України — надання митниці як підстави для переміщення товарів документів, що містять неправдиві відомості щодо одержувачів відправлень.

Товар наразі вилучено і триває провадження. Матеріали справи будуть скеровані до суду для прийняття рішення.

Нагадаємо, працівники податкової міліції Державної фіскальної служби вилучили велику партію настоянки «Боярышник» російського виробництва та інші алкогольні напої.

Пов`язані новини