У Китаї дослідники знайшли нові докази існування черепах без панцирів 228 млн років тому
Дослідники знайшли нові докази того, щочерепахи колись жили без панцирів. Упровінції Гуйчжоу напівденному заході Китаю знайшли останкичерепахи без панцира, віком у228 млн років і розмірами більше як двоспальне ліжко.
Дослідники знайшли нові докази того, що черепахи колись жили без панцирів. У провінції Гуйчжоу на південному заході Китаю знайшли останки черепахи без панцира, віком у 228 млн років і розмірами більше як двоспальне ліжко.
Про це повідомляє BBC.
Керівник природних наук в Національному музеї Шотландії Ніколас Фрейзер зазначив, що останки схожі на черепаху, за винятком того, що відсутні будь-які частини панцира. Дослідник пояснив, що основа для панцира була, однак вчені не знайшли слідів панцира ні під скелетом, ні над ним.
Давня черепаха також має характерне видовжене обличчя, за що її прозвали Eorhynchochelys sinensis, — «древня черепаха з дзьобом з Китаю».
Ймовірно, найстаріша черепаха мала такий вигляд
Найстаріша відома черепаха до цієї знахідки, мала назву Odontochelys та мала повністю утворений панцир над її нижньою частиною (пластрон), але без кісткового покриття на верху його тіла (карапака).
Нове відкриття наближає науковців до розуміння того, як формувався панцир у черепах.
- Поділитися: