Технології

У китайському KFC запустили технологію оплати замовлення посмішкою

1 вересня, 2017 15:14
Технології/У китайському KFC запустили технологію оплати замовлення посмішкою
Зберегти
Вигляд
«Дочірня» компанія Alibaba запустила в ресторані KFC в Китаї технологію для оплати замовлення за допомогою ідентифікації обличчя (smile-to-pay).

«Дочірня» компанія Alibaba запустила в ресторані KFC в Китаї технологію для оплати замовлення за допомогою ідентифікації обличчя (smile-to-pay).

Про це пише видання Alizila.

Клієнти можуть розплатитися в ресторані здорового харчування KFC в Ханчжоу без допомоги смартфона або кредитної карти. Для цього потрібно зробити замовлення в спеціальному терміналі, вести номер телефону, який прив'язаний до гаманця Alipay, і посміхнутися. Система біометричної ідентифікації підтверджує особу власника гаманця і дозволяє провести платіж.

Розробник технології, компанія Ant Financial, стверджує, що система розпізнає власника гаманця по усмішці протягом двох-трьох секунд. Вона працює навіть якщо клієнт змінює колір волосся, макіяж або надягає парик. Крім того, технологію не можна обдурити за допомогою фото або відео: система враховує тіні і відблиски, щоб підтвердити присутність користувача.

Якщо хтось «вкраде» посмішку клієнта Alipay, платіжна система покриє всі витрати, пообіцяли в Ant Financial. Коли технологія з'явиться в широкому доступі, не повідомляється.

Підписуйтесь на наш канал у Telegram

Більше про:
# KFC
# Китай
Пов`язані новини