Війна

У Латвії створять центр реабілітації ветеранів АТО

21 жовтня, 2017 09:02
Війна/У Латвії створять центр реабілітації ветеранів АТО
Зберегти
Вигляд
Громадський фонд Latvijas atjaunosanas biedriba анонсував створення центру соціально-психологічної реабілітації ветеранів АТО.

Громадський фонд Latvijas atjaunosanas biedriba анонсував створення центру соціально-психологічної реабілітації ветеранів АТО.

Про це повідомив керівник фонду Сергій Алексєєв, передає  «Укрінформ» .

Він зазначив, що центр планують відкрити в 2018 році.

«Відкривається проект постійно діючого соціально-психологічного центру реабілітації українських воїнів АТО ФENIKSS. У нас з'явилася майданчик у кілька гектарів і двоповерховий гостьовий будинок», — розповів Алексєєв.

Він додав, що потрібні реконструкція та добудова з урахуванням нових потреб.

За його словами, спочатку після запуску центру ФENIKSS планують запрошувати на соціально-психологічну реабілітацію 25-30 українських військових. Пізніше — 40-45.

Центр працюватиме в координації з Посольством України в Ризі. Для психологічної реабілітації використовуватимуть адаптовану  розробку американських фахівців, що застосовувалася для ветеранів операції «Буря в пустелі» (операція багатонаціональних сил зі звільнення Кувейту і перемоги над іракською армією в 1990-1991роках).

При більш складних клінічних випадках волонтери направлятимуть для допомоги до відповідних ліцензованих фахівців у лікарні Адажи (тут розташована база НАТО в Латвії) і Айнажи.

Раніше повідомлялося, що у Латвії почалися великі військові навчання НАТО «Срібна стріла-2017» (Silver Arrow 2017) за участі 11 країн.

Нагадаємо, дев’ять українських батальйонів вже сумісні з військами країн НАТО після пройденої підготовки за відповідними стандартами.

 

Підписуйтесь на наш канал у Telegram

Пов`язані новини