Агентство цивільної авіації Латвії оголосило про припинення пошуків безпілотника, з яким 2 травня втратили зв’язок. Хоча дрон не знайшли, але в нього вже мало закінчитися пальне, а тому він не складає загрози авіації.

Про це йдеться в повідомленні на сайті Агентства.

Пошук безпілотника компанії UAV Factory тривав із вечора 2 травня, тоді ж було оголошено про закриття повітряного простору на висоту до 5950 метрів — на неї апарат теоретично міг піднятися.

5 травня Агентство цивільної авіації отримало 18 повідомлень від людей, які начебто бачили зниклий дрон, але жодне з них не підтвердилося.

Після 19:10 5 травня пошуки вирішили припинити: у відомстві вважають, що до того часу він уже мав упасти чи розбитися — адже пального йому мало вистачити лише на 90 годин.

«Оскільки загрози авіації наразі немає, від 19:10 (5 травня — ред.) обмеження на польоти, введені через втрату безпілотника, було знято», — йдеться в повідомленні.

Агентство просить людей, які помітять залишки дрона, повідомити про його місцеперебування.

Нагадаємо, 2 травня безпілотник UAV Factory розміром 5,5 на 3,5 метри та вагою 26 кілограмів втратили на висоті понад 200 метрів. На ту мить його швидкість сягала 70 кілометрів на годину. У пошуку безпілотника брала участь авіація.

Також Латвія попереджала сусідні країни, що безпілотник може залетіти до них. Це перший подібний випадок у країні, бо люди використовують маленькі дрони, які в разі втрати контролю не можуть полетіти на велику відстань.

Поділитись: