У лікарні помер 32-річний житель Львівської області, який був поранений під час стрілянини в Олевську, яка сталася 16 січня.

У лікарні помер 32-річний житель Львівської області, який був поранений під час стрілянини в Олевську, яка сталася 16 січня.

Про це повідомляє поліція Житомиру.

Також, п'ятьом учасникам конфлікту обрано запобіжний захід.

«В результаті конфлікту, який стався 16 січня в Олевську, вогнепальні поранення отримали 7 чоловік: четверо — жителі Олевського району, двоє львів'ян та житель Київщини, який помер під час надання медичної допомоги. 23 січня в реанімаційному відділенні Олевської лікарні помер ще один учасник конфлікту — 32-річний житель Львівщини»,  — йдеться у повідомленні.

За інформацією правоохоронців, в даний час встановлено понад 30 осіб, які брали участь в конфлікті з обох сторін. Частина з них знаходяться в розшуку. Триває проведення ряду експертиз, в тому числі молекулярно-генетичних. Розпочато відбір зразків ДНК у всіх учасників конфлікту.

Нагадаємо, у місті Олевськ Житомирської області в ніч на 16 січня сталася збройна сутичка, в результаті якої кілька людей потрапили до лікарні, один загинув.

Також повідомлялося, що за неофіційними даними, у перестрілці в Олевську було поранено близько 20 осіб.

Місцеві жителі пов'язують конфлікт з так званими «бурштиновими війнами».

У свою чергу поліція Житомирщини відкидає версію про бурштин як причину збройних сутичок.

Поділитись: