Світ

У Лондоні знайшли мертвим соратника олігарха Березовського

13 березня, 2018 19:13
Світ/У Лондоні знайшли мертвим соратника олігарха Березовського
Зберегти
Вигляд
У Лондоні у власному будинку знайшли тіло російського емігранта, бізнесмена Миколи Глушкова, якого пов'язують з покійним російським олігархом Борисом Березовським.

У Лондоні у власному будинку знайшли тіло російського бізнесмена Миколи Глушкова, якого пов'язують з покійним російським олігархом Борисом Березовським.

Про це повідомляє The Guardian.

Мертвим Глушкова вдома виявила його сім'я та друзі ввечері 13 березня, йому було 68 років.

Причина смерті бізнесмена наразі невідома, пише The Guardian.

У 1990-ті роки Глушков працював у російській державній авіакомпанії «Аерофлот», а також був менеджером автомобілебудівної компанії «ЛогоВАЗ», яка належала Березовському.

У 1999 році у Росії, коли Березовський емігрував до Великої Британії, Глушкову було пред'явлено звинувачення у відмиванні грошей і шахрайстві. Після вироку, він 5 років провів у в'язниці і був звільнений в 2004 році.

Останні роки Глушков мешкав в Лондоні, де отримав політичний притулок.

У 2011 році Глушков давав свідчення у справі, ініційованій Березовським стосовно олігарха Романа Абрамовича. Глушков сказав суду, що він був фактично взятий у «заручники» адміністрацією президента РФ Володимира Путіна.

Як відомо, олігарха Бориса Березовського знайшли мертвим у березні 2013 року у будинку його колишньої дружини у графстві Беркшир, у Англії. Поліція заявила, що він покінчив життя самогубством.

Глушков тоді заявляв, що не вірить у самогубство Березовського і вважав, що колишнього олігарха вбили.

Пов`язані новини