На закритій нараді президента Білорусі Олександра Лукашенка з високими чиновниками обговорювали дії країни в умовах російського тиску. Вирішили «стояти до кінця за незалежність» від Росії. Про це повідомило білоруське видання «Наша Ніва» з посиланням на два різних джерела.

«Була велика нарада в президента. (На ній говорили — ред.) до кінця стояти за незалежність. Усі підтримали це», — повідомило джерело.

Також виданню розповіли, що дехто з учасників зустрічі говорив, що «на податкові маневри треба відповідати не нарадами, а реформами».

За словами працівників державних структур (видання не вказало жодного імені), вони отримали доручення — «прискіпливіше слідкувати за інформаційним полем».

Раніше президент Білорусі Александр Лукашенко заявив, що Росія хоче «включити» Білорусь у свій склад під приводом «глибокої інтеграції».

Раніше Лукашенко заявив, що якщо США розмістять військову базу в Польщі, Білорусь та РФ їм протидіятимуть.

Також Лукашенко сказав, що Білорусь готова взяти під контроль ділянку російсько-українського кордону на Донбасі та сприяти проведенню виборів в окремих районах Донецької та Луганської областей.

Поділитись: