У Львові засудили до позбавлення волі трьох членів добровольчого батальйону «ОУН»  за підготовку теракту на залізниці біля Львова.

У Львові засудили до позбавлення волі трьох членів добровольчого батальйону «ОУН»  за підготовку теракту на залізниці біля Львова.

Про це повідомляє «Інтерфакс-Україна».

Зокрема, Андрія Макаришина засудили до трьох років позбавлення волі, але суд встановив йому трирічний випробувальний термін і постановив звільнити з-під варти в залі суду.

До чотирьох років позбавлення волі засудили Василя Шпика, якому також встановили трирічний випробувальний термін, а час тримання під вартою зарахували як відбування терміну.

До п'яти років позбавлення волі засудили Романа Парамущака, зарахувавши як відбування час тримання під вартою. Парамущак став єдиним засудженим до реального терміну відбування покарання.

Цей вирок можна оскаржити в Апеляційному суді.

Нагадаємо, що у серпні 2016 року Служба безпеки України затримала у Львові п’ятьох осіб за підозрою в підготовці теракту на залізниці. Під час затримання один із них поранив із вогнепальної зброї працівника СБУ.

 За зазначеним фактом СБУ відкрила кримінальне провадження за підозрою в скоєнні злочинів, передбачених ч. 1 ст. 109 (дії, спрямовані на насильницьку зміну чи повалення конституційного ладу або на захоплення державної влади), ст. 263 (незаконне поводження зі зброєю або боєприпасами) Кримінального кодексу України.

Нагадаємо, у Києві в лютому 2018-го учасники «Добровольчого руху ОУН», лідером якого є Микола Коханівський, напали на будівлі «Сбербанку», «Альфа банку» і «Росспівробітницва», розбивши вікна.

Згодом у поліції повідомили, що унаслідок заворушень у Києві ніхто не постраждав та не був затриманий.

Поділитись: