У Києві на Подолі представники «Добровольчого руху ОУН» Миколи Коханівського розтрощили будівлі «Сбербанку», «Альфа банку» і «Росспівробітницва».

У Києві на Подолі представники «Добровольчого руху ОУН» Миколи Коханівського розтрощили будівлі «Сбербанку», «Альфа банку» і «Росспівробітницва».

Про це повідомляє кореспондент Громадського.

Учасники акції вибили камінням вхідні двері та розторощили вікна будівель.

Поліція вчасно не завадила хуліганським діям, хоча про акцію було відомо заздалегідь.

Наразі інформації про затриманих немає.

Представники «Добровольчого рух ОУН» розтрощили будівлю Сбербанку Фото: Дмитро Реплянчук / Громадське

Лідер руху Микола Коханівський, якому 25 жовтня обрали запобіжний захід у вигляді домашього арешту, також присутній на акції.

Під час свого виступу він підтвердив, що затриманих під час дій радикалів не було. Він також зазначив, що такі дії представників руху будуть продовжуватися.

Близько 14:30 акція завершилася, учасники розходяться.

Лідер «Добровольчого рух ОУН» Микола Коханівський Фото: Дмитро Реплянчук / Громадське

О 13:30 близько сотні представників «Добровольчого руху ОУН» Миколи Коханівського вирушили з Майдану Незалежності у напрямку будівлі Російського центру культури та науки в Києві.

Під час ходи учасники акції вигукували «Смерть Росії». Проходячи повз будівлю «Альфа банку», деякі з представників ОУН кидали каміння у будівлю фінустанови. Тоді скло не розбилося, сутичок не сталося.

Раніше учасники «Маршу за імпічмент» прийшли під Верховну Раду.

Нагадаємо, 17 лютого учасники націоналістичної організації С14, «Традиція і порядок» та «Правого сектору» прийшли до будівлі Російського центру культури та науки в Києві.

Присутні вигукували гасла «Геть ФСБ з України», заявляючи, що центр розміщений у будівлі незаконно.

Поділитись: