У Львові під прокуратурою влаштували акцію проти бездіяльності чиновників
Фото:

Ярема Чуйко

Близько 500 громадян влаштували акцію під прокуратурою Львівської області проти бездіяльності чиновників. Протестувальники вимагали звіту від органів прокуратури та Міністерства внутрішніх справ України щодо розслідування кримінальних проваджень справ Революції Гідності, а також «припинити покривання злочинців, які діяли проти Майдану».

Як повідомляє кореспондент Громадського, акцію «Революція Гідності — 5 років?» організували ГО «Розвиток громади», «УСУ АТО» і «Обласна спілка соціального захисту учасників АТО і сімей загиблих». Під час акції палили фаєри та димові шашки.

Протестувальники вимагали звіту від органів прокуратури та Міністерства внутрішніх справ України щодо розслідування кримінальних проваджень справ Революції Гідності, а також «припинити покривання злочинців, які діяли проти Майдану».

Окрім того, люди вимагали припинити кримінальне переслідування громадських активістів та свідомих громадян, які викривають корупційну діяльність чиновників.

Від прокуратури учасники колоною пішли до головного управління Нацполіції у Львівській області, потім до Львівської обласної держадміністрації. Керівнику кожній із держструктур передали лист-звернення з вимогами до вищого керівництва — Генеральної прокуратури України, МВС та президента.

У Львові під прокуратурою влаштували акцію проти бездіяльності чиновників
Фото:

Ярема Чуйко

Учасники також поскаржилися на знищення малого та середнього бізнесу в Україні. Як постійне нагадування про вимоги перед кожною держбудівлею учасники пікету заявили, що встановлять своєрідний пам’ятний знак із символів Революції Гідності (бруківка, каски та палки).

Протестувальники заявили, що у разі відсутності реакції з боку влади, влаштують Всеукраїнську безстрокову акцію.

Поліція повідомила Громадському, що загалом акція пройшла без порушень.

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ Місцями Революції Гідності: 5 років тому й нині — фотопроект Громадського до річниці Майдану

Поділитись: