УКРАЇНА

У Львові пікетували незаконно зведений храм УПЦ МП

28 січня, 2018 22:20
УКРАЇНА/У Львові пікетували незаконно зведений храм УПЦ МП
Зберегти
Вигляд
У львівському мікрорайоні Сихів пікетували храм Української православної церкви Московського патріархату через самовільно захоплену земельну ділянку.

У львівському мікрорайоні Сихів пікетували храм Української православної церкви Московського патріархату через самовільно захоплену земельну ділянку.

Про це повідомляє місцеве видання «Дивись.info».

Раніше жителі вулиці Антоненка-Давидовича та проспекту Червоної Калини зверталися до депутатів Львівської міської ради з інформацією про те, що на земельній ділянці комунальної власності на пр. Червоної Калини, 89 самовільно зведено будівлю, у якій систематично проводять богослужіння представники УПЦ МП.

«Було встановлено, що згідно з листом Інспекції державного архітектурно-будівельного контролю у м. Львові від 12.09.2017 № 0006-4027 та листом виконавчого комітету ЛМР від 14.08.2017 № 4-2403-1903, релігійна громада УПЦ (МП) збудувала об’єкт нерухомого майна без будь-якої дозвільної документації, а земельну ділянку на пр. Червоної Калини, 89 самовільно захопила без жодних прав на землекористування», — зазначає видання.

За даними інформаційної агенції «Вголос», біля храму сталися сутички. Будівлю оточили правоохоронці, всередині провели службу.

Патрульна поліція Львова повідомила, що біля храму провели «санкціонований мітинг проти незаконного розміщення церкви Московського патріархату». За даними поліції, участь у заході взяли близько 30 осіб, порушень правопорядку виявлено не було.

25 січня учасники радикальних організацій демонтували інформаційний борд каплиці Московського патріархату, розташованої біля Десятинної церкви у центрі Києва.

Тоді окрім «C14», участь в акції взяли організації «Традиції і порядок» та «Сокол».

ДИВІТЬСЯ: Храм навпіл: як жителі Тернопільщини міняють Московський патріархат на Київський

Пов`язані новини