У Львові шахтарі влаштували пікет з вимогою відставки міністра енергетики
Фото: Ярема Чуйко/Громадське
У Львові шахтарі з області влаштували пікет під обласною адміністрацією з вимогою відставки мініста енергетики та вугільної промисловості Ігоря Насалика.

Про це повідомляє кореспондент Громадського.

Пікетувальники також перекрили вулицю Винниченка.

Основні вимоги гірників: виплата заробітної плати, а також відставка міністра енергетики та вугільної промисловості Ігоря Насалика.

«Вчора надійшло 10% зарплати за вересень. А сьогодні вже листопад. Тобто зарплату нам дають відсотками. І це при тому, що за минулий місяць ми заробили 280 мільйонів гривень. Це є двохмісячний зарплатний фонд. Як так можна ставитись?! Якщо є таке ставлення, то ми висловлюємо недовіру міністру Насалику», — розповів гірник з шахти «Степова» Сергій Білінський.

У Львові шахтарі влаштували пікет з вимогою відставки міністра енергетики
Фото: Ярема Чуйко/Громадське

Пікетувальники налаштовані радикально та готуються їхати на акцію протесту до Києва.

«Готуються акції в Києві. Ми готові до радикальних дій. Уся затримка йде з Києва. Ми виступаємо за звільнення міністра Насалика. Однак, сьогодні чекаємо на якусь відповідь від очільника ОДА Олега Синютки», — розказав Громадському гірник з шахти «Межирічанська» Сергій Сторожук.

У патрульній поліції Львівщини повідомили, що в акції протесту бере участь близько чотирьох сотень гірників.

Згодом до протестувальників вийшов очільник ОДА Олег Синютка та запросив на перемовини.

Нагадаємо, наприкінці жовтня на шахті імені Капустіна на Луганщині 15 шахтарів страйкували на глибині 600 метрів з вимогою виплати заборгованості по заробітній платі.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ День з шахтарем: з каскою і без зарплати

Поділитись:
spilnokosht desktopspilnokosht mobile