Міський голова Львова Андрій Садовий анонсував послаблення карантину в місті 15 травня та 18 травня.

Про це він повідомив у Facebook.

Так, з 15 травня відкриють візові центри, непродовольчі ринки продаж одягу, білизни та взуття у магазинах, які мають прямий вихід на вулицю.

А з 18 травня запрацюють магазини одягу, білизни та взуття, які розташовані в торгових центрах та поліклініки міста.

Садовий також зазначив, що заклади мають працювати за відповідними протоколами, за порушення загрожує штраф і закриття.

За словами мера, влада моніторить динаміку захворювання і якщо протягом 3-х днів відсоток хворих буде вищий 23% від кількості протестованих за добу, комісія ухвалюватиме рішення про відновлення карантину.

Напередодні у Львові дозволи відкрити перукарні та стоматології.

Нагадаємо, у Міністерстві охорони здоров'я розповіли, що дозволять відкрити з наступним етапом виходу з карантину 22 травня. Водночас остаточне рішення про послаблення ухвалюватимуть на місцях.

Нагадаємо, прем’єр-міністр України Денис Шмигаль заявив, що після 22 травня в Україні точно продовжать карантин, запроваджений у зв’язку з епідемією коронавірусу.

В Україні коронавірус лабораторно підтвердили у 16 847 людей. З них 4 143 пацієнти одужали та 456 померли від ускладнень. За добу виявили 422 нові випадки.

Інформаційна гігієна не менш важлива за особисту. Ми працюємо навіть в умовах карантину і піклуємось про новини, які ви отримуєте! Підтримайте нас на Спільнокошті! Підтримайте незалежну журналістику!
Поділитись: