УКРАЇНА

У Львові вночі біля клубу перевіряли документи у хлопців призовного віку

4 листопада, 2017 14:30
УКРАЇНА/У Львові вночі біля клубу перевіряли документи у хлопців призовного віку
Зберегти
Вигляд
Вночі 4 листопада біля нічного клубу Paradox у Львові у молодих людей перевіряли документи, а також люди у формі намагалися потрапити і до самого закладу.

Вночі 4 листопада біля нічного клубу Paradox у Львові у молодих людей перевіряли документи, а також люди у формі намагалися потрапити і до самого закладу.

Про це повідомив депутат Львівської міськради Ігор Зінкевич.

«04.11.2017 о 00:00. Проїзд Крива липа Львів перекрили військові. Перевіряють документи у всіх хлопців призивного віку. Відпускають лише тих хто має документи або студентський за умови що денна форма навчання. Частина військових з поліцією намагались прорватись в заклад Парадокс», — написав він.

Речниця поліції Львівської області Світлана Добровольська повідомила ZAXID.NET, поліція не бере участі в цих подіях. У той же час керівник Західного регіонального медіацентру Міноборони Олександр Поронюк підтвердив факт перевірки.

«Якщо говорити юридичною мовою, то дозволено все, що не заборонено законом. Знаєте, військові виконують не свої особисті заходи, а заходи, що стосуються національної безпеки. Адже зараз відбувається призов на національну службу і багато людей добровільно прийшли і виконують свій обов'язок, а іншим треба дати для цього стимул. Тому, щоб вчасно провести заходи, організовуються такі випадки для вручення повісток. Законодавством це, на жаль, не дуже врегульовано. Але можу сказати, що нікому наручники не одягали, нікого не лякали», – заявив Поронюк.

У ніч на 28 жовтня правоохоронці влаштували рейд до київського нічного клубу Jugendhub у Шевченківському районі. Поліція заявила про затримання 17 людей з наркотиками.

32 відвідувачів було доставлено до військкомату, оскільки, за повідомленням поліції, вони ухилялися від призову на строкову службу.  Зі свого боку, очевидці повідомляли, що правоохоронці під час рейду застосовували силу. 

12 затриманих під час рейду у нічному клубі відправлять на службу до армії.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: З танцполу до військкомату: що сталось під час рейду до нічного клубу Києва

Підписуйтесь на наш канал у Telegram

Більше про:
# Львів
Пов`язані новини