У Львові через стрімке збільшення хворих на COVID-19 з 11 травня людям дозволять гуляти в парках і скверах, але салони краси та перукарні будуть закриті.

Про це заявив міський голова Львова Андрій Садовий.

Він зазначив, що після консультацій з епідеміологами вирішили з 11 травня відкрити для відвідувачів парки, сквери та спортивні майданчики для індивідуальних занять спортом.

Музеї та бібліотеки будуть закриті. Відкриють лише Личаківський цвинтар для відвідувачів та музей «Шевченківський гай» просто неба.

З 11 травня дозволять працювати книгарням, непродовольчим магазинам, зокрема будівельним, також відкриють літні тераси кафе та ресторанів, але з дотриманням санітарних норм.

Водночас перукарні, салони краси, манікюрні кабінети та магазини, де продають одяг і взуття, з 11 травня ще не відкриють. Закритими залишатимуться і візові центри.

«Ці рішення (про відкриття — ред.) ми ухвалюватимемо 12 травня після аналізу епідеміологічної ситуації», — сказав Садовий.

Станом на 8 травня у Львівській області підтвердили 660 випадків COVID-19.

Загалом в Україні з початку епідемії вже підтвердили 14 195 випадків коронавірусу. З них 2 706 пацієнтів одужали, а 361 людина померла.

У світі зафіксували 3 млн 917 тисяч 619 випадків коронавірусного захворювання COVID-19. Серед них 1 млн 344 тисячі 152 людини одужали та 270 720 померли. Наразі інфікованими залишаються 2 млн 302 тисячі 747 людей.

Інформаційна гігієна не менш важлива за особисту. Ми працюємо навіть в умовах карантину і піклуємось про новини, які ви отримуєте! Підтримайте нас на Спільнокошті! Підтримайте незалежну журналістику!
Поділитись: