Світ

У Люксембурзі планують скасувати оплату в громадському транспорті

The Guardian
Світ/У Люксембурзі планують скасувати оплату в громадському транспорті
Зберегти
Вигляд
Люксембург хоче стати першою країною в світі, яка зробить весь свій громадський транспорт безоплатним. Про це пише The Guardian.

Очікується, що тарифи на потяги, трамваї і автобуси будуть скасовані улітку наступного року відповідно до планів переобраного коаліційного уряду на чолі з Ксавьером Беттелом, який нещодавно зайняв цю посаду.

Уряд Беттела пообіцяв приділяти особливу увагу навколишньому середовищу. Крім того, новий уряд також розглядає питання про легалізацію канабісу та введення двох нових державних свят.

У столиці Люксембургу, де мешкає близько 110 тисяч людей, серйозні проблеми із транспортом, місто страждає від «найжахливіших пробок в світі». Дослідження показали, що водії в столиці витратили в середньому 33 години на пробки у 2016 році.

Попри те, що у Люксембурзі в цілому мешкають 600 тисяч жителів, майже 200 тисяч громадян Франції, Бельгії та Німеччини щодня перетинають кордон з метою роботи у Люксембурзі. Це ще більше ускладнює ситуацію із транспортом, зазначає The Guardian.

Раніше повідомлялось, що Люксембург пропонує повернути на 24 години внутрішні кордони ЄС.

Пов`язані новини