Із 25 травня в іспанських містах Мадриді та Барселоні послаблять коронавірусний карантин: він буде таким, як і на більшості території Іспанії.

Зокрема, в Мадриді дозволять працювати терасам кафе і ресторанів, а також збиратися в групах до 10 людей. Крім того, дозволять працювати церквам і пересуватися в межах міста.

Таке рішення ухвалили, оскільки кількість нових випадків інфікування коронавірусом знизилася, передає Reuters.

Раніше, окрім Мадрида, жорсткіший карантин зберігався і в Барселоні. Водночас, як повідомили іспанські ЗМІ, його планують послабити й там. Зокрема, в Барселоні дозволять загоряти на пляжах і плавати.

По всій території Іспанії пом’якшувати обмеження, введені через пандемію коронавірусу, почали на початку травня. Деякі райони країни почнуть послаблювати обмеження раніше, ніж інші, з огляду на кращу ситуацію з COVID-19, додає Reuters.

Станом на ранок 22 травня у світі з початку пандемії зафіксували 5 млн 197 тисяч 519 випадків коронавірусного захворювання COVID-19. З них 2 млн 82 тисячі 573 людини одужали та 334 672 — померли. Наразі інфікованими залишається 2 млн 780 тисяч 274 людини.

Інформаційна гігієна не менш важлива за особисту. Ми працюємо навіть в умовах карантину і піклуємось про новини, які ви отримуєте! Підтримайте нас на Спільнокошті! Підтримайте незалежну журналістику!
Поділитись: