УКРАЇНА

У Маріуполі створено окремі тролейбусні маршрути для людей з інвалідністю

3 липня, 2017 16:54
УКРАЇНА/У Маріуполі створено окремі тролейбусні маршрути для людей з інвалідністю
Зберегти
Вигляд
У Маріуполі для людей з інвалідністю для доставки їх до спеціально обладнаного місця відпочинку на узбережжі організовано спеціальні тролейбусні маршрути з Лівобережного та Кальміуського районів.

У Маріуполі для людей з інвалідністю, для доставки їх до спеціально обладнаного місця відпочинку на узбережжі, організовано спеціальні тролейбусні маршрути з Лівобережного та Кальміуського районів. 

Про це повідомляє сайт Маріупольської міськради.

Влітку у неділю спецмаршрути доставляють жителів за такою схемою:

- Лівобережний район: ОМР «Східний» (по 15 маршруту руху тролейбуса) - Драматичний театр - вулиця Варганова - проспект Металургів - Приморський бульвар - Драматичний театр - ОМР «Східний», виїзд о 8.00 з ОМР «Східний», о 13.00 від кафе «Санта-Барбара»;

- Кальміуський район: Кальміуський ринок - проспект Нахімова - ТФД - Приморський бульвар - ТФД - проспект Нахімова - Кальміуський ринок, виїзд о 8.00 від Кальміуського ринку, о 13.00 - від кафе «Санта-Барбара».

Також окремо організований маршрут для доставки дітей, які займаються в центрі соціально-педагогічної реабілітації для дітей та підлітків з психофізичними відхиленнями.

Співробітниками міської аварійно-рятувальної служби забезпечено супровід відпочиваючих з інвалідністю під час купання.

Раніше повідомлялося, що в Україні збільшать штраф за паркування на місцях для людей з інвалідністю

Підписуйтесь на наш канал в Telegram

Пов`язані новини