Фото:

Радіо Свобода

У Маріуполі 16 вересня розстріляли бойовика самопроголошеної «ДНР» Романа Джумаєва.

Таку інформацію оприлюднив міський сайт Маріуполя 0629 та підтвердили «Радіо Свобода» в обласній поліції.

«Факт вбивства в місті Маріуполі у нас зареєстрований, на місці працює слідча оперативна група і керівництво поліції» — повідомила речниця поліції Донецької області Олександра Гаврилко. Вона також підтвердила, що йдеться про Романа Джумаєва.

На сайті Нацполіції Донецької області поліції також з'явилась інформація про те, що «28-річного раніше судимого маріупольця було вбито на порозі своєї квартири». Правоохоронці не вказали ім'я вбитого, водночас під'їзд на знімку такий же, як на фото сайту 0629.

У поліції попередньо встановили, що близько 11:30 невідомі подзвонили у двері потерпілого, а коли він відкрив — застрелили. Попередньо подію кваліфікували як умисне вбивство.

Наразі в поліції встановлюють обставини вбивства. На території Донеччини розпочали операцію з затримання підозрюваного.

Роман Джумаєв народився в Маріуполі у 1991 році. До 2014 року працював програмістом. Влітку 2014 року приєднався до бойовиків самопроголошеної «ДНР». Він брав участь у боях за Дебальцеве та в Донецькому аеропорту.

В Україні за участь в незаконних збройних формуваннях щодо нього завели як мінімум одну кримінальну справу. Його затримали у вересні 2017 року. У травні 2018 року його відпустили під домашній арешт. У грудні знову затримали. 9 вересня його знов відпустили під домашній арешт.

Поділитись: