УКРАЇНА

У Марселі «представник ДНР» у Франції прощався із убитим Захарченком — журналістка

3 вересня, 2018 00:47
УКРАЇНА/У Марселі «представник ДНР» у Франції прощався із убитим Захарченком — журналістка
Зберегти
Вигляд
Так званий «представник» самоназваної «ДНР» у Франції Юбер Файяр попрощався із убитим ватажком бойовиків Олександром Захарченком у соборі у французькому Марселі.

Так званий «представник» самоназваної «ДНР» у Франції Юбер Файяр попрощався із убитим ватажком бойовиків Олександром Захарченком у соборі у французькому Марселі.

Про це у Facebook повідомила керівниця російського проекту «Грани.ру» Юлія Березовська.

«Портрет головоріза і прапор терористів у марсельському соборі Нотр-Дам-де-ля-Гард. Із Захарченко прощається так званий «представник «ДНР» у Франції» Юбер Файяр, колишній член Нацфронту», — написала Березовська.

Так званий «представник» бойовиків «ДНР» у Франції  Юбер Файяр прощається із убитим ватажком «ДНР» Захарченком Фото: facebook Юлія Березовська

Нагадаємо, 26 вересня 2017 року у французькому Марселі відкрили представництво самоназваної «ДНР» попри позицію МЗС Франції. Очолив його місцевий ультраправий політик Юбер Файяр з департаменту Буш-дю-Рон.

У червні цього року прокуратура Франції звернулась до суду і закликом закрити так зване «представництво» «ДНР».

Французьке «представництво» «ДНР» зареєстровано як громадська організація. МЗС Франції не визнає його діяльності та вважає нелегітимним.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Присутні на відкритті «представництва ДНР» у Марселі французи зустрічалися із Поклонською — СБУ

Нагадаємо, 31 серпня унаслідок вибуху в ресторані «Сепар» загинув ватажок бойовиків «ДНР» Олександр Захарченко. Цю інформацію Громадському підтвердили у його прес-службі. 

Від вибуху також постраждав голова «Міністерства фінансів республіки».

Унаслідок замаху на ватажка бойовиків так званої «ДНР» Олександра Захарченка 12 людей отримали травми та загинув охоронець Захарченка.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: 10 фактів про загиблого ватажка самопроголошеної «ДНР» Олександра Захарченка

Пов`язані новини