Життя / Соціальний захист

У «марші УПА» взяли участь близько 15 тисяч націоналістів — поліція

Національна поліція
Життя/Соціальний захист/У «марші УПА» взяли участь близько 15 тисяч націоналістів — поліція
Зберегти
Вигляд
Участь у «марші УПА» у Києві взяли участь близько 15 тисяч націоналістів, під час акції серйозних правопорушень не зафіксували, повідомив глава Нацполіції Києва Андрій Крищенко.

Він зауважив, що марш від парку імені Тараса Шевченка до Європейської площі пройшов спокійно. Водночас, за його словами, кілька громадських організацій проводили акції на Майдані Незалежності, і керівник однієї із них намагався встановити намет.

«Поліція завадила цьому, оскільки відбувалися державні заходи з нагоди Дня захисника України, а заявок на проведення цієї акції не було», — зауважив Крищенко.

Він відзначив, що напередодні святкувань правоохоронці провели серйозну профілактичну роботу із організаторами та учасниками заходів.

Нагадаємо, зранку 14 жовтня праворадикали прийшли зносити пам'ятник Ватутіну в Києві, але їм не вдалося. Також у Києві поблизу Майдану Незалежності учасники акції з нагоди Дня захисника України влаштували штовханину з поліцією.

Надвечір у Києві націоналісти вийшли на марш з нагоди 76-ї річниці створення Української повстанської армії. Участь в марші взяли члени об’єднання «Свобода», представники політичної партії «Національний корпус», громадська організація «Національні дружини», «Правий сектор» та праворадикали С14.

14 жовтня в Україні відзначають День захисника і православне свято Покрови. Близько 6 тисяч поліцейських і нацгвардійців вийшли на охорону порядку у цей день у столиці.

Пов`язані новини