Організація Об’єднаних Націй відсторонила від роботи двох працівників у Тель-Авіві — після того, як у мережу потрапило відео, на якому один із них займається сексом у робочому авто, а інший був у цей час присутній.

Про це BBC повідомив речник Генерального секретаря ООН Стефан Дюжарик.

Відео з’явилося в мережі ще 23 червня в Twitter-акаунті ресурсу Inner City Press, який позиціонує себе як портал журналістських розслідувань про діяльність ООН. (hromadske вдалося знайти відео, але з етичних міркувань ми його не оприлюднюватимемо).

Після появи відео Організація почала внутрішнє розслідування. З’ясувалося, що на відео — працівники Організації з нагляду за перемир’ям ООН (UNTSO) з Тель-Авіва.

«UNTSO знову розпочало кампанію з підвищення обізнаності працівників про їхні зобов’язання за Кодексом поведінки ООН», — додав Дюжарик.

Працівників на відео підозрюють у скоєнні сексуального злочину, тому на час завершення розслідування їх відправили в неоплачувану відпустку.

Як зазначає BBC, в ООН тривалий час борються з проблемою сексуальних злочинів. У 2019 році про них заявили 175 разів, із них досі розслідується 144, а 15 скарг визнали безпідставними.

Поділитись: