Київська міська рада розробила нові правила користування метрополітеном, згідно з якими жебраком, агітаторам, людям у нетверезому стані та неохайному одязі будуть забороняти вхід в метро.

Проєкт відповідного рішення опублікували на сайті Київміськради.

Згідно з пропонованими правилами, пасажири метро «зобов’язані мати належний (охайний) зовнішній вигляд, бути в одязі, що не має специфічного або неприємного запаху. Вхід в метро буде заборонений частково одягненим пасажирам, а також без взуття, або в нижній білизні».

У попередніх правилах, які чинні на сьогодні, йшлося лише про заборону на перебування в метрополітені без взуття.

У Київраді також пропонують заборонити займатися агітацією в метро, розклеювати оголошення, торгувати, грати на музичних інструментах, говорити по гучномовцю, вести фото і відеозйомку без попереднього узгодження з перевізником, а також займатися жебрацтвом.

Крім того, на території метрополітену заборонять їздити на самокатах, роликових ковзанах, скейтбордах чи інших спортивних засобах пересування. Велосипеди, як і раніше, можна буде перевозити лише в чохлах.

Також у вагонах метро планують заборонити вживати алкогольні чи слабоалкогольні напої, їсти морозиво або їжу, яка може забруднити інших пасажирів. Гучно вмикати музику, грати на музичних інструментах та співати теж хочуть заборонити.

Поділитись: