У столичному метро за сприяння Національного музею Тараса Шевченка та метрополітену організували виставку «Квантовий стрибок Шевченка. Метро»

У рамках виставки на станції метро «Тараса Шевченко» українського поета та художника зобразили в образах відомих культурних та наукових діячів, а також анімаційних персонажів.

Автором ілюстрацій є київський художник Олександр Греков.

«Подейкують, що десь у підземеллях метрополітену сховано портал для подорожей у просторі та часі, але лише обрані можуть віднайти його. Сьогодні вашим потягом метро керує машиніст Тарас Шевченко! Саме він доставив вас на станцію, де історія та вигадка сплелись у єдине», — повідомили у метрополітені.

Автори проекту зазначають, що «це сплав вільнодумства та науки, це спроба осучаснити старе та архівувати популярні культурні образи». «Це мандрівка з українським Вергілієм — Тарасом Григоровичем, де глядач часто бере на себе роль самого Шевченка», — йдеться у повідомленні.

Раніше повідомлялось, що у київському метро запустили потяг «української ідентичності»: у вагонах розмістили серію постерів, які розповідають про українську культуру, науку та суспільний розвиток.

Поділитись: