Політика / Урядовий квартал Рада

У метро Києва з'явилася нова реклама очільника НАБУ Ситника

Українські новини
Політика/Урядовий квартал Рада/У метро Києва з'явилася нова реклама очільника НАБУ Ситника
Зберегти
Вигляд
lead
У київському метрополітені з'явилася нова реклама очільника Національного антикорупційного бюро Артема Ситника.

На білому плакаті написане ім'я очільника НАБУ Артема Ситника та цитата: «Дайте мені ще один шанс. Наступного разу я точно викрию топ-корупціонерів».

Також під цитатою Ситника вказані назви двох організацій: «Чесне Слово» і «Національна безпекова Платформа».

Керівник громадської організації «Чесне Слово» Володимир Омельчук повідомив Громадському, що його організація офіційно не замовляла рекламу Артема Ситника в метрополітені.

«Офіційно ми її не замовляли», — сказав Омельчук.

Проте він додав, що нині в організації створили робочу групу, яка більш детально вивчить ситуацію. Поки що в організації офіційно не готові заперечити або ствердити свою причетність до розміщення реклами.

Омельчук додав, що рекламу Артема Ситника, яка з'явилася 1 жовтня, офіційно замовила його організація.

У Національному антикорупційному бюро Громадському повідомили, що нині з'ясовують інформацію щодо появи реклами в метрополітені.

З компанією ТОВ «Мік+», яка займається розміщенням реклами в столичному метро, зв'язатися не вдалося — у компанії систематично не беруть слухавки.

Нагадаємо, 1 жовтня у київському метрополітені з’явилася реклама Національного антикорупційного бюро від імені її очільника Артема Ситника. НАБУ заявило, що не причетне до її розміщення.

Під час засідання комітету Верховної Ради з питань запобігання корупції Ситник заявив, що до розміщення реклами НАБУ у столичному метрополітені причетний Демчина. Пізніше перший заступник глави Служби безпеки України Павло Демчина подав позов до суду щодо захисту честі і гідності проти директора Національного антикорупційного бюро Артема Ситника.

Пов`язані новини