У Миколаєві близько п’ятої години ранку самовільно піднявся розвідний Інгульський міст, заблокувавши рух транспорту.

Про це повідомляє миколаївське видання «Новости N».

Зазначається, що розведення мосту не призвело до аварій чи жертв. Рух по обидва боки оперативно перекрила поліція та рятувальники.

О 6:15 працівники комунального підприємства «ЕЛУ Автодоріг», які обслуговують міст, опустили розвідну частину мосту, але вона знову почала самовільно підніматися.

Пізніше міський голова Миколаєва Олександр Сєнкевич повідомив: причиною дивної «поведінки» Інгульського мосту стало те, що раніше з нього зняли асфальт і не встановили противагу. Це зробили на замовлення Служби автодоріг Миколаївщини без консультацій із КП «ЕЛУ Автодоріг».

«Сподіваюсь, що САД якомога швидше закінчать ремонт дорожнього покриття на мосту, ліквідувавши аварійність. Тим часом «ЕЛУ Автодоріг» встановлює противагу на мосту для безпечного проїзду транспорту», — зазначив він.

Станом на зараз рух по Інгульському мосту відновили, повідомляє «Новости N». Сам міст, скоріш за все, зроблять нерозвідним, аби запобігти його самовільному розкриттю до завершення укладання нового асфальту.

Інгульський міст із розвідною частиною призначений для пропуску кораблів і суден, побудованих і ремонтованих на Миколаївському суднобудівному заводі.

Поділитись: