Міланська поліція застрелила чоловіка, якого підозрюють у нападі на різдвяний ярмарок в Берліні. Міністр внутрішніх справ підтвердив, що вбитим виявився громадянин Тунісу Аніс Амрі.

Міланська поліція застрелила чоловіка, якого підозрюють у нападі на різдвяний ярмарок в Берліні.

Станом на 12:15 міністр внутрішніх справ Марко Мінніті підтвердив, що вбитим виявився громадянин Тунісу Аніс Амрі, якого підозрюють у скеруванні вантажівки у натовп людей на різдвяному ярмарку у Берліні 19 грудня.

Раніше агентство Reuters з посиланням на джерело в правоохоронних органах повідомило, що у Мілані вбито підозрюваного в нападі на берлінський ярмарок.

За інформацією італійської газети La Repubblica, престрілка сталася в ніч на 23 грудня біля залізничної станції на площі 1 Травня.

Двоє поліцейських зупинили чоловіка для перевірки документів, а той дістав зброю і відкрив вогонь, поранивши одного з офіцерів поліції в плече. Правоохоронці відкрили вогонь у відповідь.

Під час перестрілки чоловік вигукував ісламістські гасла. Згодом, серед речей, які були при ньому знайшли квиток, який вказує на те, що чоловік прибув з Франції.

Як повідомляє видання Ansa, за попередніми даними, вбитий виявився тунісцем на ім'я Аніс Амрі, відбитки пальців якого були знайдені у вантажівці, яка в'їхала у натовп людей на різдвяному ярмарку у Берліні 19 грудня.

Нагадаємо, що 19 грудня внаслідок в'їзду вантажівки у натовп на різдвяному ярмарку у Берліні 12 осіб загинуло, 48 - було травмовано.

Пізніше угрупування «Ісламська держава» взяло на себе відповідальність за теракт на різдвяному ярмарку у Берліні.

Поділитись: